Help mij kiezen Beste CBD-olie
Onafhankelijke CBD-vergelijker

Welke CBD-olie past bij jou?

Vergelijk CBD-olie, capsules en verzorging op sterkte, prijs per mg en labrapport. Zo zie je in een paar klikken waar de verschillen zitten.

  • 12 CBD-oliën vergeleken
  • €/mg voor elk product uitgerekend
  • Onafhankelijk sinds 2019
Hero vergelijkcbd
Onze nummer 1€ 49,99Naturecan CBD-olie 10%

Kies een productsoort

De beste CBD-olie van dit moment

Dit is de top 5 uit onze vergelijking. We kijken naar het labrapport, de ingrediënten, reviews van kopers, de prijs en onze eigen ervaring met het merk.

#ProductKenmerkenPrijsPer mg
1Flesje Naturecan CBD-olie 10%Naturecan 10%Onze keuze10 ml1.000 mg CBDBroad spectrum€ 49,99€ 0,050 per mgBekijk
2Flesje Cibdol CBD-olie 10%Cibdol 10%10 ml1.000 mg CBDFull spectrum€ 45,00€ 0,045 per mgBekijk
3Flesje Naturecan CBD-olie 40%Naturecan 40%10 ml4.000 mg CBDBroad spectrum€ 149,99€ 0,037 per mgBekijk
4Flesje Cibdol CBD-olie 5%Cibdol 5%10 ml500 mg CBDFull spectrum€ 25,00€ 0,050 per mgBekijk
5Flesje Cibdol CBD-olie 20%Cibdol 20%10 ml2.000 mg CBDFull spectrum€ 85,00€ 0,043 per mgBekijk
De eerste vijf uit onze top 7. Prijzen zonder kortingscode.

Vergelijk CBD-aanbieders

Cibdol

Cibdol

Zwitsers merk. Olie in 5, 10 en 20%, plus capsules en zalf.

Bekijk aanbieder
Naturecan logo

Naturecan

Brits merk. Broad spectrum olie zonder THC, in 10% en 40%.

Bekijk aanbieder
Jacob Hooy CBD olie

Jacob Hooy

Nederlands merk dat je ook bij de drogist vindt. Prijs per mg ligt hoger dan gemiddeld.

Bekijk aanbieder
Holland-Barrett-logo

Holland & Barrett

Winkelketen voor supplementen. CBD-olie in de winkel en online, handig als je het product eerst wilt zien.

Bekijk aanbieder

Nieuw in de kennisbank

CBD-olie met een klok die laat zien hoelang CBD in je lichaam blijft.

Hoe lang blijft CBD in je lichaam? Dit bepaalt de duur

Na één keer gebruik is CBD meestal binnen een paar dagen uit je lichaam. Gebruik je het elke dag, dan kan het…

CBD olie hond dosering

CBD-olie voor honden: dosering en hoeveel druppels

Hoeveel CBD-olie geef je een hond? Er is geen officiële dosering. We laten zien wat in onderzoek is gebruikt, rekenen het om…

neusspray hooikoorts

Neusspray bij hooikoorts: wat de huisarts geeft en wat CBD doet

Welke neusspray helpt bij hooikoorts? We zetten op een rij wat de huisarts voorschrijft, hoe je het gebruikt en of een CBD-neusspray…

Alle artikelen

Zo beoordelen we CBD-producten

We wegen vijf punten tegen elkaar af en bepalen zo de volgorde.

Eerlijk vergelijken, zonder betaalde plekken

Elk product loopt langs dezelfde vijf punten. Een labrapport is een harde eis. Daarna wegen we de andere punten tegen elkaar af.

  • Aanbieders kunnen geen plek in de ranglijst kopen
  • We tellen geen cijfers bij elkaar op, we wegen af
  • Reviews over de werking tellen we niet mee
Lees ons redactioneel proces
1

Labrapport Harde eis

Per batch zien hoeveel CBD en THC er echt in zit, en of er zware metalen of bestrijdingsmiddelen zijn gevonden. Zonder openbaar rapport geen plek in de top 7.

2

Ingrediënten en herkomst

Soort extract, dragerolie en herkomst van de hennep. Biologische hennep en een korte ingrediëntenlijst scoren beter.

3

Klantervaring

Reviews op Trustpilot en Kiyoh over levering, smaak en klantenservice.

4

Prijs-kwaliteit

De prijs per mg naast de kwaliteit en de sterkte. Goedkoop zonder labrapport scoort nooit hoog.

5

Eigen ervaring

Bestelden we zelf of hadden we contact? Dan tellen levertijd, smaak, de pipet en de reactie mee.

Veelgestelde vragen

Hoe kies je een goede CBD-olie?

Kijk of er een recent labrapport is, welke ingrediënten erin zitten en wat de olie per mg kost in verhouding tot de kwaliteit. Weet je niet welke sterkte je nodig hebt, kies dan eerst een lage. Gebruik je medicijnen? Overleg dan eerst met je arts.

Dat is de prijs van een flesje gedeeld door de hoeveelheid CBD erin. Een flesje van 10 ml met 10% bevat 1.000 mg CBD. Kost het € 50,00, dan betaal je € 0,050 per mg.

Ja. Bij een deel van de links krijgen we een vergoeding als je iets koopt. Jij betaalt daardoor niets extra. De volgorde bepalen we met onze vijf beoordelingspunten, niet op basis van de hoogte van de vergoeding.

Wij gebruiken cookies en vergelijkbare technieken om de website te verbeteren en relevante advertenties bij derden te tonen.
Akkoord
Weigeren
Cookie-instellingen